
A máme tu 3. kapitolu Temnoty Minulosti, dúfam, že sa vám bude páčiť a hlavne, zahlasujte do ankety na úvodnej stránke, veľmi mi to pomôže pri budúcej kapitola. Hlasovanie uzatváram túto nedeľu, takže ak to chcete zmeniť, hlasujte a určte si to, ako pôjde ďalej váš príbeh :).
Váš PsycheOfDead
—————
Ako ste si iste všimli, názvy rubrík som trochu pomenil a to z jediného dôvodu. Názvy úsvit, či súmrak sa mi zdajú okopírované, no hviezdy. Nedajú sa okopírovať, sú to len oni a nijaké iné, nekonečné, také vzdialené a predsa také blízke, také tajomné. Ak raz bude taká aj moja tvorba, tak budem rád. Budem sa snažiť, aby si veci, ktoré do rubrík budem dávať sa aspoň priblížia ku obrázkom vzdialeného...
—————
Ako ste si iste všimli, vyhlásil som anketu, na ktorú by som bol rád, keby ste reagovali. Som totižto v dileme, v čom pokračovať aj naďalej, lebo mám skutočne veľa nápadov, no neviem, do ktorého sa pustiť.
Pomôžte mi a zahlasujte v ankete, ktorú dúfam ľahko nájdete, veľmi mi tým pomôžete :)